Bezpieczne i sterylne przechowywanie odzieży

Bezpieczne i sterylne przechowywanie odzieży

Posted in Firmy według branż

Bezpieczne przechowywanie produktów to aspekt niezwykle ważny dla wielu firm, szkół oraz jednostek bezpieczeństwa publicznego. Coraz więcej właścicieli decyduje się na zakup solidnych szaf, które dadzą pełną ochronę i zabezpieczenie przed dostaniem się osób niepowołanych. Ważne jest, aby ów elementy wykonane były z solidnego materiału odpornego na wszelkie uszkodzenia bądź próby włamania. Podczas selekcji należy zwrócić uwagę na system zamykania. Bogatą ofertę metalowych szaf socjalnych bhp znaleźć można w Lobby sklep. Firma oferuje kilka możliwości, dzięki czemu każdy ma szansę doboru odpowiedniego sprzętu do swoich oczekiwań i wymagań. W asortymencie znaleźć można między innymi:

  • Szafy ubraniowe bhp – jest to jedno z najbardziej rozpowszechnionych rozwiązań. Ich cechą charakterystyczną jest prostota wykonania, klasyczny wygląd oraz praktyczne użytkowanie. Schowek oparty jest na wytrzymałej, prostokątnej konstrukcji. Dużym udogodnieniem jest obecność wywietrzników na drzwiczkach, która pozwala na swobodny przepływ powietrza. Klient ma do wyboru opcję z nóżkami oraz bez. Wnętrze szafki podzielone jest na dwie części – mniejszą dostosowaną do przechowywania drobiazgów typu klucze, portfel oraz torebka oraz większą, w której zamontowany jest uchwyt do wieszania odzieży.
  • Szafy bhp – dedykowane firmą, które nie dysponują zbyt dużą ilością miejsca. Mała przestrzeń jest jednak doskonale zagospodarowana. Każdy schowek jest podzielony na dwie części. W jednej z nich można spokojnie przechowywać niewielkich rozmiarów przedmioty. W drugiej zaś powiesić na wieszakach odzież wierzchnią. Produkt posiada solidną konstrukcje, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny i odporny na zniszczenia. W trosce o higienę każdy z nich został wyposażony w wywietrzniki. Nie ma więc mowy o tym, aby ubrania zyskały nieprzyjemnego zapachu.
  • Szafy metalowe bhp – zazwyczaj są to produkty, które nie posiadają charakterystycznych drzwiczek. Przestrzeń niezabezpieczona przeznaczona jest do przechowywania kurtek, płaszczy oraz bluz. W części górnej lub bocznej umieszczone są małe półki zamykane na klucz. W tym miejscu zmieszczą się cenne drobiazgi takie jak klucze, portfel czy biżuteria. Klient może wybrać opcję szafy z ławkami, które czynią przebieranie się łatwym i szybkim.
  • Szafy strażackie – dostosowane do potrzeb jednostki solidne zabezpieczenia sprawiają, że przechowywany sprzęt jest całkowicie bezpieczny. We wnętrzu szafy znajduje się zamykany schowek oraz element pozwalający na pozostawienie hełmów.

Bogata oferta połączona z solidnym i profesjonalnym wykonaniem sprawia, że produkty Lobby sklep uzyskały konkurencyjne miejsce na rynku. Klienci mają całkowitą swobodę doboru kolorystyki oraz rozmiaru sprzętu. Asortyment stale się powiększa, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie coś adekwatnego do swoich potrzeb.