Bukmacherzy, który w 2019 roku dostaną w Polsce legalną licencję

Bukmacherzy, który w 2019 roku dostaną w Polsce legalną licencję

Posted in Usługi dla ludności

Na polskim rynku mamy obecne 13 bukmacherów, którzy działają legalnie. Jeden z nich posiada jeszcze jedynie ofertę naziemną jednak to ma się zmienić w niedalekiej przyszłości.

Ustawa hazardowa wprowadzona w 2017 roku wprowadziła zamęt w świecie bukmacherów w naszym kraju. Obecnie firmy muszą się bardziej postarać aby dostać licencję z Ministerstwa Finansów do przyjmowania zakładów zarówno online jak i w punktach stacjonarnych. Jednym z nich jest zgoda na odprowadzanie 12% podatku od obrotu, co nie każdemu może się spodobać. Niektórzy wprowadzają promocje i bonusy, co pozwala uniknąć dzielenia się zyskiem z państwem.

Ministerstwo Finansów nie publikuje listy bukmacherów, którzy starają się o otrzymanie licencji w 2019 roku. Pewne jest natomiast to, że lista legalnych firm powiększy się o ok. 10 podmiotów.

Jednym ze starających się uzyskać licencję jest Superbet. To rumuński bukmacher, który w Polsce dopiero raczkuje. Aktualnie ma on do dyspozycji tylko ofertę naziemną. Bukmacher stara się uzyskać licencję na prowadzenie portalu internetowego, który na razie ma charakter informacyjny – znajdują się tam instrukcje jak obstawiać stacjonarnie. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość zanim zaczną typować w rumuńskich zakładach.

Aktualności na ten temat można znaleźć na Polskim serwisie Betun.pl, oferującym etoto kod promocyjny i superbet bonus, który zajmuje się tematyką legalnych bukmacherów w Polsce.