Filtr antysmogowy w Twoim domu

Filtr antysmogowy w Twoim domu

Posted in Dobry biznes, Firmy według branż

Oglądając różnego typu statystyki możemy zdecydowanie stwierdzić, że nie oddychamy w Polsce najczystszym powietrzem, a jego jakość mogłaby być znacznie lepsza. Rezygnacja z palenia zanieczyszczonym węglem lub po prostu przejście na inne, nowocześniejsze metody ogrzewania domu z pewnością poprawią te statystyki. Jednak problemem nie jest jedynie walka z węglem, ponieważ wielu Polaków nie myśląc wcale o konsekwencjach nadal pali w czym popadnie i czymkolwiek.

Niektórzy z nas nie zdają sobie bowiem sprawy jaki smog może być niebezpieczny, zwłaszcza dla dzieci, a także ludzi chorych i starszych. Jest bardzo szkodliwy również dla kobiet w ciąży, gdyż ma bardzo duży wpływ na rozwój płodu. Codzienne wdychanie wraz z powietrzem dwutlenku siarki czy tlenku azotu sprzyja całej gamie spotykających nas dolegliwości. Bardzo dużo ludzi umiera w Polsce z powodu wdychanych pyłów wywołujących nie tylko choroby układu oddechowego, ale również choroby serca, układu nerwowego czy zaburzenia hormonalne. Pojawiają się także problemy z urodzeniem zdrowych dzieci.

Pozytywny wpływ na czystość powietrza ma wietrzna pogoda, a tego roku mamy na szczęście dość sprzyjający sezon. Od jesieni bowiem występuje duża ilość wiatru, orkanów, halnych, dzięki czemu obecnie powietrze mamy dość czyste.

Jeśli chcielibyśmy mieć nieskażone powietrze przez cały czas, sami niestety nie jesteśmy w stanie za dużo zdziałać. Wielu ludzi musi zmienić sposoby ogrzewania domu, aby nasze dzieci oddychały czystym powietrzem. Możemy jednak zamontować w naszych domach specjalny filtr antysmogowy. Zawarte w nim filtry węgla aktywnego Trimbox redukują dwutlenek azotu, pochłaniają chlorowodór, siarkowodór, dwutlenek siarki, rozpuszczalników, zapach amoniaku oraz lotnych związków organicznych, dzięki czemu w naszym domu możemy oddychać czystym powietrzem. Skutecznie likwiduje również kurz oraz zarodniki pleśni i grzybów. Filtr ten został specjalnie zaprojektowany do zastosowania w systemach kanałowej wentylacji z rekuperacją. Idealne rozwiązanie dla osób z astmą oraz alergiami wziewnymi.