Integracja pracowników jako czynnik decydujący o sukcesie w firmie

Integracja pracowników jako czynnik decydujący o sukcesie w firmie

Posted in Firmy według branż

O sukcesie przedsiębiorstwa w dużej mierze decydują kontakty między współpracownikami. Przyjazna atmosfera sprawia, że codzienne funkcjonowanie w środowisku pracy jest bezproblemowe. W celu zapewnienia takich warunków pracodawcy powinni zadbać o integracje. Idealną okazją na to jest okres świat, a co za tym idzie organizacja wigilii firmowych. Pracownicy mają wówczas szanse zrelaksowania się i poznania od strony prywatnej, co dobrze wpływa na relacje międzyludzkie. Jest to także możliwość świetnej zabawy, którą każdy będzie dobrze wspominał. W procesie przygotowań uroczystości warto skupić się na kilku niezmiernie ważnych aspektach, do których należy:

  • Catering – w tym przypadku skoncentrować należy się na ilości zaproszonych gości i preferencjach kulinarnych. Przydatne będą informacje na temat wegeterianinów i veganów. Liczba przekąsek i ciepłych dań musi być wystarczająca. W przeciwnym razie goście nie będą mieli siły i ochoty na zabawę.
  • Sala – jej wielkość musi zapewniać komfort podczas zabawy. Obecność obszernego parkietu sprawi, że tańce będą odbywały się w sprzyjających warunkach. Organizatorzy nie powinni zapominać również o dodatkowych udogodnieniach takich jak szatnia czy parking. W okresie zimowych obiekt musi być ogrzewany
  • Lokalizacja – najlepszym wyborem jest lokal, który będzie znajdował się w tym samym mieście, co firma, gdyż decyduje to o frekwencji pracowników
  • Obsługa kelnerska – jest to istotny czynnik, który korzystnie wpływa na przebieg imprezy. Ma się wówczas pewność, że na sali będzie panował porządek, a co za tym idzie niezbędny komfort i swoboda.

Te wszystkie kryteria w pełni spełnia firma  Times Event Center, która w swojej ofercie posiada lokale świetnie sprawdzające się podczas wigilii firmowych we Wrocławiu. Klienci mogą liczyć na fachowe i indywidualne podejście podczas doboru jadłospisu czy dekoracji. Patio przeznaczone jest dla 500 osób, co sprawia, że mogą się tutaj odbywać uroczystości dla dużych przedsiębiorstw. Do dyspozycji organizatorów są dwa rodzaje stołów – krągłe oraz podłużne, dzięki czemu można samemu zadecydować o aranżacji wnętrza.