Obrusy plamoodporne

Obrusy plamoodporne

Posted in Dobry biznes

Estetycznie nakryty stół to nie tylko piękna zastawa czy serwetki oraz wykwintne dania, ale również tło dla tego – obrus. Współczesne technologie przemysłu tekstylnego pozwoliły na opracowanie wygodnych w użyciu i estetycznych obrusów plamoodpornych, które pozwalają na uzupełnienie nakrycia stołu. Obrusy plamoodporne sklep proponuje w szerokiej gamie gotowych wyrobów o wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb. Bezpośrednia współpraca z producentem pozwala na dostarczenie wysokiej jakości produktu odpornego na zabrudzenia i łatwego w praniu. Czym jeszcze cechują się nasze obrusy plamoodporne?

Staranne wykończenie i dopasowanie do potrzeb

Każdy z oferowanych przez nas obrusów jest starannie wykończonym, gotowym do użycia produktem. Na całej szerokości i długości jest zabezpieczony przed pruciem się z użyciem różnych technik – odpowiedniego, estetycznego cięcia lub zakładki i obrębienia. Obrusy plamoodporne producent dostarcza w różnorodnych, delikatnych wzorach oraz odcieniach. Wytłaczane na materiale wzory przypominające hafty mogą mieć motyw kwiatowy, roślinny czy geometryczny. Pozwala to na dopasowanie produktu do charakteru zastawy stołowej czy wystroju pomieszczenia. Nasze obrusy plamoodporne cechują się specjalną techniką wykonania i warstwą wierzchnią, która odpycha płyny i utrudnia wchłanianie brudu, dając tak zwany efekty kropelki.

Jak dbać o obrusy plamoodporne?

Najwyższej jakości obrusy plamoodporne sklep ma w ofercie w rozmiarach dostosowanych do różnych stołów. Ponieważ tkanina jest stosunkowo cienka, ale jednocześnie wytrzymała, nie zajmują one dużo miejsca i w łatwy sposób można je prać w celu odświeżenia w pralce automatycznej. Warto jednak wcześniej zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi prania od producenta, by nie uszkodzić włókien obrusu. Zwykle temperatura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a środki piorące powinny być łagodne, bez płynów zmiękczających. Obrusy plamoodporne należy suszyć rozwieszone lub rozłożone równomiernie, gdyż zwykle nie wolno ich prasować w wyższych temperaturach.