Szukasz mieszkania do wynajęcia w Krakowie?

Szukasz mieszkania do wynajęcia w Krakowie?

Posted in Edukacja, Rzetelne firmy

Stolica Małopolski jest bardzo ważnym ośrodkiem naukowym. Co roku na jesieni setki tysięcy studentów przybywają tutaj z całej Polski, aby zdobywać wiedzę na mieszczących się tu dwudziestu trzech uczelniach wyższych. W związku z czym wraz z wrześniem/październikiem rynek nieruchomości odżywa na nowo. To właśnie ogromna liczba studentów sprawia, że o tej porze roku wiele osób szuka do wynajęcia pokoi, mieszkań, niektórych interesuje wyłącznie stancja Kraków. Jeśli również masz zamiar rozpocząć tutaj studia i kontynuować edukację i szukasz odpowiedniego mieszkania skorzystaj z serwisu stancja.edu.pl. Z jego pomocą bez trudu znajdziesz najlepszy lokal do wynajęcia mieszczący się w stolicy Małopolski, a do tego w bardzo okazyjnej cenie.

Nieważne jakiej nieruchomości szukasz, czy to jest stancja, mieszkanie czy pokój, w serwisie tym znajdziesz aktualne ogłoszenia atrakcyjnych lokali do wynajęcia, w dodatku w bardzo spokojnych i dogodnych lokalizacjach. Właściciele serwisu posiadają bowiem w Krakowie osiem dogodnych mieszkań dostosowanych do potrzeb studentów. Mieszkania w każdym pokoju posiadają łóżko, szafę, biurko, regał no i oczywiście krzesło, a więc wszystko czego potencjalny student potrzebuje. We wszystkich mieszkaniach w cenie najmu podłączony jest światłowód by zapewnić mieszkańcom szybki internet 300Mb/s. W łazienkach znajduje się kabina prysznicowa, umywalka i pralka.

Pięć z ośmiu zaoferowanych do wynajęcia mieszkań właściciele serwisu posiadają na bardzo spokojnym, ogrodzonym, a w dodatku monitorowanym Osiedlu Rydlówka. Wielkim plusem osiedla są bezpłatne miejsca postojowe dla mieszkańców. W odległości 200 m jest przystanek autobusowy oraz tramwajowy, a w 15 minut piechotą można dojść do Wawelu. W pobliżu osiedla jest bardzo dużo sklepów i marketów. Jeśli szukasz więc idealnego mieszkania, aby rozpocząć edukację w stolicy Małopolski skorzystaj z ofert mieszkań zamieszczonych w serwisie stancja.edu.pl. Z pewnością znajdziesz tutaj mieszkanie lub chociażby pokój odpowiedni dla siebie.