Zabawki dla kota

Zabawki dla kota

Posted in Usługi dla ludności

Powszechnie wiadomo, że koty są wygodnickie. Leniwe, lecz sprytne, o wysublimowanym guście. Niesamowicie trudno zadowolić takiego pieszczocha. Na szczęście internetowy sklep zoologiczny proponuje kilka akcesoriów, które nam w tym pomogą.

ROLKA DO ZABAWY
Ten model przypomina krótki, ciemny tunel. Z zewnątrz pokrywa go materiał niepoddający się zniszczeniu, w środku natomiast coś milszy w dotyku flausz. Pupil wykorzysta nową zabawkę jako miejsce na drzemkę. O ile nie przeszkadza mu zwisająca z góry pochowa kuleczka…
Rolkę do zabawy można potraktować jako alternatywne legowisko, zabawkę do złapania bądź coś do toczenia. Kot oszaleje z zachwytu!

NIETYPOWY TUNEL
Ciemne miejsca wydają się pupilom bezpieczne. Dlatego w każdym domu powinien być choć jeden tunel. Możemy zakupić bardziej tradycyjną wersję, jednak… może warto czasem zaszaleć? Postawmy na wąziutką, kilkupiętrową wieżyczkę. Znajduje się tu zaledwie kilka otworów, z których pieszczoch może podglądać „sytuację na froncie”. Koty lubią panować. Dlatego nasz będzie zadowolony z posiadania wszystkich domowników pod kontrolą.

MYSZKI
Te są już klasyczne. I prawdopodobnie nigdy się nie znudzą! Zwykła futrzana, z dzwoneczkiem, na baterię, o zdalnym sterowaniu…. Krakowski sklep zoologiczny (internetowy) – www.Karusek.Com.Pl oferuje nam szereg możliwości! Wystarczy odrobina wyobraźni. Aby zainteresować pupila, możemy wystawić ją na specjalnym sznureczku uwiązanym do patyczka po lodzie. Futrzak nie oprze się powolnemu kołysaniu. Ciekawym rozwiązaniem jest także wspólna rodzinna zabawa. Usiądźmy wszyscy na podłodze i odpychajmy do siebie zabaweczkę. Możemy nawet zaprosić znajomych z kotem. Dodatkowa rywalizacja jedynie wzmocni zainteresowanie.

Jednak jeśli chodzi o koty, ciężko zdobyć ich uwagę. Lecz próbujmy, próbujmy, próbujmy! Gdzieś znajdziemy tą ulubioną zabawkę. I satysfakcję pupila.